راهنمای عمومی


♦ پنجه طلا با فراهم آوردن محیطی مناسب، این امکان را به وجود آورده تا تمامی متخصصین و فروشگاه های شهر به راحتی بتوانند اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود کنند.پنجه طلا این حق را برای همگان قائل است تا در صورت داشتن مهارت و یا محصولی مناسب جهت ارائه،بتوانند این امکان را به صورت رایگان داشته باشند و در مقابل، تمام مردم از اطلاعات این افراد جهت رفع نیازهای خود بهره مند شوند.

♦ ثبت نام و فعالیت در پنجه طلا برای کلیه افراد آزاد و رایگان است و پنجه طلا هیچ مسئولیتی در قبال افرادی که در این برنامه ثبت نام و فعالیت می کنند ندارد. در هنگام برقراری ارتباط با متخصصین و فروشگاه ها در پنجه طلا کمال توجه را داشته باشید.

♦ شما  می توانید به دو روش متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید:

الف) جستجو در میان متخصصین برنامه و تماس با متخصص مورد نظر

ب) ثبت سفارش کار و انتظار برای درخواست متخصصین:  پس از ثبت سفارش، 1 تا 3 متخصص برای انجام سفارش  اعلام آمادگی می کنند و شما می توانید هر یک از متخصصین را برای انجام کار خود انتخاب کنید.

♦ متخصصین و فروشگاه ها می توانند در سایت، با استفاده از گزینه (ثبت نام / ورود) و یا با دانلود اپلیکیشن پنجه طلا در سامانه پنجه طلا ثبت نام و فعالیت نمایند.

♦ جهت ثبت سفارش و ثبت نظر، می بایست در پنجه طلا ثبت نام کنید.

♦ در صورت پیش آمد هر گونه سوال و مشکلی در نحوه استفاده از سرویس ها و امکانات پنجه طلا، می توانید با کارشناسان پنجه طلا در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 

 

راهنمای متخصصین و فروشگاه ها


♦ کلیه متخصصین و فروشگاه ها می توانند به صورت رایگان، در پنجه طلا ثبت نام و فعالیت کنند.

♦ هر شخص تنها یک بار یا به عنوان متخصص و یا به عنوان فروشگاه می تواند ثبت نام و فعالیت نماید، درصورت ثبت نام مجدد با شماره های دیگر، حساب های تکراری مسدود خواهند شد.

♦ دقت داشته باشید تنها با شماره ای که ثبت نام کرده اید می توانید وارد پروفایل خود شوید.

♦ برخی از کاربران، سفارش کارهای خود را در برنامه ثبت می کنند. متخصصین برای مشاهده و دریافت این سفارش ها، می بایست همواره به اپلیکیشن پنجه طلا مراجعه نمایند، در غیر این صورت متخصصین دیگر، سفارش ها را دریافت خواهند نمود.

♦ در صورتی که نیاز به هرگونه ویرایش و تغییر در اطلاعات پروفایل خود داشتید می توانید با ورود به بخش پروفایل ،اطلاعات خود را ویرایش کنید، پس از اتمام کار با زدن گزینه (ثبت تغییرات) تمامی تغییرات اعمال شده توسط شما برای اپراتور پنجه طلا جهت بررسی ارسال می گردد و در صورت تایید در صفحه شما اعمال خواهد شد. توجه داشته باشید اگر اطلاعات پروفایل خود را ویرایش کرده و بدون زدن گزینه (ثبت تغییرات) از برنامه خارج شوید، تغییرات شما ثبت نخواهد شد.

♦ دقت فرمایید که آدرس انتخابی شما از روی نقشه با آدرسی که به صورت دستی وارد می کنید، تطابق داشته باشد.

♦ متخصصین پس از ثبت نام و ورود به پروفایل خود، می توانند به بخش توانمندی ها مراجعه کرده و مهارت های خود را مشخص کنند تا برای بازدیدکنندگان به نمایش در آید.

♦ متخصصین می توانند جهت نمایش مدارک فنی و مجوزهای خود برای بازدید کنندگان، تصاویر مربوطه را در قسمت مدارک در پروفایل خود بارگذاری نمایند.

♦ پنجه طلا هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در زمان، مکان و نوع سرویس ارائه شده توسط متخصصین به کاربران را ندارد.